החל מ- 3,300  בחודש*
*תשלום חודשי קבוע למשך 36 חודשים, אליו יתווספו מקדמה, תשלום בסוף התקופה ועמלת הקמה.
BEYOND EXPECTATIONS

מהרגע שתראו את הגריל העוצמתי בחזית לא יהיה לכם ספק: GV70 עוצבה ותוכננה כדי לסובב ראשים. מראה ספורטיבי אלגנטי, גימורים מוקפדים ושילוב בין חומרים מפתיעים - כל קו, צורה וחומר בה עוצבו בקפידה, כדי ליצור גזרה מרהיבה שאי אפשר להוריד ממנה את העיניים.
THINK BEYOND DESIGN
תזכירו לנו מה זה בכלל גבולות?
דמיינו את התחושה הזאת. לחיצת הכפתור העדינה שהופכת לסאונד והמתפרץ של המנוע. העוצמה שעוטפת אתכם מכל כיוון, עם הנעת AWD והאצה המרהיבה מאפס ל-100 קמ"ש תוך 6.1 שניות בלבד. תתכוננו להחסיר פעימה.
למה שהרכב לא יתאים את עצמו אליכם?
קחו אוויר, תשענו אחורה. מרגישים את זה? יוקרה איכותית ואמיתית נמדדת בפרטים הקטנים. ברמת הגימור, בניואנסים, בקווים ובכפתורים. בדקו למשל את הכיסא, כן, שבו בו רגע. תריחו אותו. תרגישו. תתרווחו. כך מרגיש רכב יוקרה אמיתי שמתאים לכם בדיוק.
שליטה עד קצות האצבעות
אתם תרגישו את זה מיד. כל צג, כפתור ונגיעה יעניקו לכם את כל השליטה והביטחון שאתם צריכים כדי לנשום עמוק, להתניע ולצאת למסע מעבר לכל הגבולות. עם הטכנולוגיות פורצות הדרך שהתקנו ב-GV70, מהר מאוד מגלים שיש על מי לסמוך.
BEYOND SERVICE
מי אמר שצריך ללכת למרכז שירות או לדאוג מתקר? ובכלל, מי אמר שצריך לדאוג ממשהו? גיבשנו לעצמנו את סטנדרט השירות הגבוה ביותר שהלקוח יכול לצפות לו, ואז – לקחנו אותו שלב אחד קדימה. הכירו את GENESIS ONE.
BORN TO CREATE
אנחנו מאמינים שתמיד יש דרך חכמה יותר, מהירה יותר וטובה יותר לעשות משהו. תשכחו מכל מה שאתם יודעים על SUV ותכירו את ה-GV70 החדש שלנו: SUV יוקרתי וספורטיבי עם אנרגיה מתפרצת עד קצות האצבעות, והתרגשות שתציף אתכם עוד לפני שתכנסו פנימה. כמו אומן חושים - לא מבינים איך, אבל הוא מפתיע בכל פעם מחדש.
עכשיו זה הזמן לקחת את הצעד הראשון.
רמת האבזור הבטיחותי:
דרגת זיהום:
לפרטים: WWW.GENESIS.CO.IL

15

8

GV70 הגיעה לישראל
​והיא מחכה לכם עכשיו
ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל יכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם למדיניות הפרטיות
מאשר/ת קבלת פניות שיווקיות, מידע על מבצעים והטבות לרבות בדוא”ל/ SMS/ ווטסאפ מקבוצת כלמוביל
המימון מוצע על ידי כלמוביל פתרונות מימון לרכב בע"מ (מ. רישיון 54683) וכפוף לאישורה ולתנאיה והרכב מוזמן מכלמוביל בע"מ. תשלום חודשי קבוע למשך 36 חודשים, בתוספת מקדמה ותשלום בסוף התקופה. המחיר מתייחס לדגם Elegant שמחירו 339,000 ₪. אגרת הרישוי בסך 4,719 ₪ אינה חלק מעסקת המימון. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. החברה רשאית לסיים את הפעילות בכל עת